A Denis & Focus Dental bővülő csapatába fogászati asszisztens munkatársat keresünk.

Amennyiben tudod magadról, hogy empatikus vagy, szeretsz emberekkel foglalkozni, szeretsz az embereken segíteni, szorgalmas vagy, és szereted a jó hangulatú csapatot, akkor szeretettel várunk Mosonmagyaróvárra a Denis & Focus Dental fogászati klinikáján. Pályakezdőként is várjuk jelentkezésedet, szakmai betanításodat szívesen vállaljuk.

Pályakezdőként is várjuk jelentkezésedet, szakmai betanításodat szívesen vállaljuk.

Leendő fogászati asszisztens kollégánk számára az alábbiakat kínáljuk:

  • Magas bérezés
  • Hosszútávú munkahely
  • Havi előre tervezett munkarend
  • Barátságos, kedves munkatársak
  • Különböző juttatások: SZÉP-kártya, munkába járás támogatása, munkaruházat

Ha nálunk fogsz dolgozni, a főbb feladataid közé fog tartozni:

  • A fogorvos munkájának segítése a vizsgálatok és kezelések elvégzésénél.
  • Digitális nyilvántartás kezelése, adminisztráció elvégzése
  • Higiénés követelmények és munkafeltételek biztosítása a rendelőkben
  • Műszerek, eszközök előkészítése és sterilizálása

Amennyiben szeretnél csapatunk tagja lenni, kérjük, töltsd ki az alábbi jelentkezési űrlapot és fényképes önéletrajzoddal együtt küldd el hozzánk a  e-mail címre.

Amennyiben a meghirdetett pozícióval kapcsolatban kérdésed van, a 30/447-9038-as telefonszámon érsz el bennünket.

A beérkezett dokumentumokat munkatársaink áttekintik és az általad megadott elérhetőségen felveszik veled a kapcsolatot.

Reméljük, hamarosan Téged is kollégáink között köszönthetünk!

Jelentkezési űrlap

Kedves Pályázó!

Kérjük, töltsd ki az űrlapot, ha szeretnél jelentkezni a cégünk által meghirdetett pozícióra.

Csak valós adatokat adj meg, és figyelj rá, hogy az elérhetőségeidben ne legyen elírás, mert akkor nem fogunk tudni visszajelezni neked. Ügyelj rá, hogy szinte minden mezőt kötelező kitölteni.

Fogászati asszisztens állás

Kitöltendő mező!
Kérjük, töltsd fel a fényképes önéletrajzod (lehetőleg PDF formátumban), és ha van, akkor a motivációs leveled. A "fájl kiválasztása" gombra kattintva tudod a gépeden lévő dokumentumot felölteni.
Invalid Input