Fogorvos állás! Vissza nem térő lehetőség KEZDŐ FOGORVOSOK számára is!

Fogorvos állás Mosonmagyaróvár

Fogorvos állás

Csatlakozz Mosonmagyaróvár teljesen digitális fogászatához, ahol a munkafolyamatok digitális módon integrálva vannak a klinikától kiindulva a laboron és a gyártáson keresztül a végső kezelésig.

21 éve sikeresen működő

mosonmagyaróvári,  Semmelweis Egyetem által akkreditált Denis & Focus Fogászat csapata bővítése céljából FOGORVOS munkatársat keres.

Főbb feladatok, munkák

• Protetikai szakterület ellátása

• Együttműködés a CAD/CAM digitális fogtechnikai laborunkkal és a klinika más részterületeivel

Elvárásaink

• Német nyelv társalgási szintű ismerete

• Jó kommunikációs készség

• Új technológiák iránti nyitottság

• Magabiztosság, elhivatottság, rugalmasság

• Pozitív hozzáállású, eredményorientált személyiség

Amit kínálunk

• Kiemelkedő bérezés

• Igényes munkakörnyezet

• Heti 40 órás munkavégzés

• Hosszútávú munkalehetőség

• Folyamatos szakmai támogatás

• Rövid időn belül nagy pácienskör

• Új ismereteket és tudást szerezhetsz a digitális technológia területén

• CAD/CAM technológiával kapcsolatos továbbképzéseken való részvétel

Jelentkezési űrlap

Kedves Pályázó!

Kérjük, töltsd ki az űrlapot, ha szeretnél jelentkezni a cégünk által meghirdetett pozícióra.

Csak valós adatokat adj meg, és figyelj rá, hogy az elérhetőségeidben ne legyen elírás, mert akkor nem fogunk tudni visszajelezni neked. Ügyelj rá, hogy szinte minden mezőt kötelező kitölteni.

Kitöltendő mező!
Kérjük, töltsd fel a fényképes önéletrajzod (lehetőleg PDF formátumban), és ha van, akkor a motivációs leveled. A "fájl kiválasztása" gombra kattintva tudod a gépeden lévő dokumentumot felölteni.
Invalid Input